Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Te asteptam sa faci parte din echipa unei prestigioase companii de Telecomunicatii. Iti oferim un mediu de lucru profesionist, training-uri ce iti vor dezvolta abilitatile si perspective reale de dezvoltare si promovare. Responsabilitati: - Vei prelua apeluri venite din partea clientilor companiei, pentru situatii de natura comerciala si tehnica.

Cerinte

- Foarte bune abilitati de comunicare - Abilitate de insusire rapida a informatiilor dobandite in training - Disponibilitate pentru program flexibil de Luni pana Duminica - Disponibilitate lucru pe tura de noapte - Atentie distributiva - Nivelul de cunostinte utilizare PC, cunostintele privind utilizarea sistemelor operationale PC: Win 98, Win 2000, Win XP, Vista etc; Beneficii: - Mediu de lucru profesionist - Oportunitati reale de avansare - Salariu atractiv + bonuri de masa

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja