Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agent servicii client Outbound - Brasov Pentru partenerul nostru, compania TELEKOM Romania, recrutam Agent servicii client Outbound, pentru locatia Brasov. Posibilitati reale de promovare! – veti face parte dintr-o echipa noua. Locatie post: Brasov Norma de lucru: Part time (4 ore) sau Full time Program de lucru: Luni – Vineri : 10:00-20:00 (in ture). Turele se vor stabili impreuna si de comun acord cu managerul de departament. Pachetul financiar include: parte fixa motivanta si sistem de bonusare, in functie de obiectivele de performanta. Obiective de performanta: -Aplicarea tuturor intrebarilor cuprinse in chestionar/studiu de piata -Convingerea clientului sa raspunda la intregul chestionar -Atingerea unei anumite rate de contact -Aplicarea numarului minim de chestionare alocat individual -Inregistrarea corecta si completa a raspunsurilor clientului -Gradul de satisfactie al clientului. Rolul postului: Contactarea clientilor existenti in vederea completarii de chestionare de tip customer survey (chestionare de satisfactie referitoare la serviciile si produsele companiei).

Cerinte

Profilul candidatului trebuie sa includa: -Studii medii (studiile superioare constituie avantaj) -Experienta in interactiunea cu clientii de minim 6 luni/orice experienta anterioara in call center/customer service constituie un avantaj -Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office -Abilităţi de comunicare -Abilităţi de ascultare -Abilitatea şi disponibilitatea de a lucra în echipă -Stabilitate emoţională -Capacitate de a lucra în condiţii de stres

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja