Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Manpower angajeaza/recruteaza: Detalii post: Ofera suport clientilor si solutionarea in mod profesionist solicitarilor clientilor companiilor pentru care se ofera suport. Opera datele despre serviciile clientilor in aplicatiile IT utilizate, la timp si cu atentie la calitatea informatiilor. Indeplini obiectivele calitative si calitative stabilite la nivel de echipa si individual, respectand indicii de perfomanta stabiliti la nivel de companie. Participa la sesiuni de training, pentru actualizarea a informatiilor detinute si pentru dezvoltarea abilitatilor tale personale si profesionale. Promova produsele si serviciile unei mari companii de telecomunicatii, astfel incat sa realizam impreuna obiectivele cantitative si calitative la nivel individual, de echipa si de proiect.

Cerinte

Cerinte: Student/a sau absolvent/a de studii superioare, de preferat intr-un domeniu tehnic. Cunostinte tehnice si de retelistica. Bune abilitati de comunicare si de ascultare activa. Cunostinte de operare / instalare software / depanare PC. Pentru a-ti sprijini performanta, noi iti oferim: - un mediu de lucru foarte prietenos, alaturi de o echipa tanara si dinamica; - program de lucru flexibil; - salariu fix si bonusuri de performanta atractive; - tichete de masa; - traininguri de specialitate pentru a fi la curent cu noutatile si pentru a-ti dezvolta noi abilitati; - reale posibilitati de promovare in cadrul companiei.

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai