Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Misiune : In calitate de agent suport admnistrativ vei asigura suportul pentru Departamentul France Invendus (Vanzari). Principalele tale responsabilitati vor fi: - Urmarirea comenzilor declarate de catre asistentii comerciali France Invendus si actualizarea disponibilului de marfa; - Solicitarea cotatiilor de transport de la firmele de transport din baza de date; - Organizarea transporturilor comenzilor si urmarirea ridicarii acestora, conform procedurilor de lucru France Invendus; - Asigurarea inregistarii cu acuratete a tuturor operatiunilor de transport intre France Invendus si clientii sai; - Crearea si inregistrarea fiselor informative de produs, aferente achizitiilor facute de catre clientul francez; - Gestionarea stocurilor si promovarea produselor prin postarea prezentarilor pe site-ul de profil si pe site-ul clientului francez. Beneficii : - Formare la nivel international; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal : Cautam o persoana dinamica, organizata, riguroasa si cu spirit de initiativa pentru a se alatura echipei noastre la sediul din Iasi. Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de: - Bune abilitati de comunicare orala si scrisa; - Cunoasterea si utilizarea limbii franceze la un nivel avansat (nivel minim B2); - Cunostinte de operare PC (pachet Microsoft Office); - Cunostinte de utilizare SAP – reprezinta un avantaj; - Adaptabilitate si flexibilitate in gandire; - Atentie la detalii si capacitate de multitasking; - Seriozitate si simt al responsabilitatii dezvoltat.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja