Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Infomunca recruteaza agenti turism pentru o importanta agentie de turism tour – operatoare din Cluj-Napoca. Se ofera : Mediu de lucru placut - Pachet salarial atractiv + comision - Beneficii suplimentare in functie de performanta

Cerinte

Activitati principale: -planificarea, organizarea si coordonarea programelor turistice externe (excursii, circuite, croaziere, vacante exotice, programe de week-end pentru grupuri sau turisti individuali); -conceperea si realizarea de oferte promotionale; -vanzarea de pachete turistice in tara si strainatate (rezervari si emiteri bilete de avion sau tren pe rute interne si internationale, rezervari in hoteluri din intreaga lume, incasarea si urmarirea platilor); -verificarea activitatilor de emitere de asigurari medicale si carti verzi, inchirieri masini, asigurari obligatorii auto, CASCO s.a.; -participarea la organizarea si coordonarea diferitelor evenimente speciale; -optimizarea relatiilor cu clientii si cu agentiile din domeniu Cerinte : - experienta in domeniu - constituie avantaj cunostinte in vanzarea pachetelor tour operatorilor germani - o limba de circulatie internationala

5 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai