Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tjobs cauta pentru largirea propriei echipe din Targu Mures, o persoana deschisa si entuziasta care sa ocupe functia de Agent Vanzari pentru piața din Polonia (cu atributii de Key Account Manager). Responsabilitati: research agentii din Polonia contactarea agentiilor pentru crearea cont preluarea joburi testarea platformei editarea/realizarea textelor pentru platforma (daca e cazul) oferirea de suport utilizatorilor (candidati si agentii) raportarea bug-urilor participarea la imbunatatirea functionalitatilor platformei completarea rapoartelor si evidentelor research legislatie

Cerinte

Cerinte: cunoasterea limbii poloneze la nivel avansat cunoasterea limbii engleze la nivel peste mediu (sau disponibilitatea de a-si imbunatati nivelul in maxim 6 luni de la angajare) cunoasterea limbii romane nu este obligatorie daca limba engleza este la nivel avansat (profesional) experienta in vanzari (sau caracter nativ de vanzator) detinerea de aptitudini tehnice (utilizare calculator: internet - avansat, excel - cel putin mediu) fluenta in comunicare tonalitate placuta a vocii spontaneitate, seriozitate, responsabilitate posibilitatea de a se adapta rapid la schimbari de situatie

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja