Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere; Mod de gandire orientat spre clienti; Persoana serioasa, ordonata si responsabila Experienta in domeniul vanzarilor sau telecomunicatii constituie un avantaj major Rezistenta la stres Orientare catre client si rezultate Bune abilitati de planificare si organizare a activitatii Atitudine pozitiva Capacitatea de a lucra in echipa Capaciatatea de a comunica eficient cu colegii indiferent de departament Indeplinirea indatoririlor cu seriozitate si responsabilitate Dorinta de a invata si imbunatati rezultatele activitatii Integritate Experienta in vanzarea de materiale si solutii in domeniul HVAC constituie un avantaj

Cerinte

Responsabilitati Acumularea de cunostinte despre produsele comercializate intr-un timp cat mai scurt pentr promovarea, prezentarea si vanzarea acestora. Raporteaza zilnic activitatea catre superior Realizarea de oferte personalizate pentru clientii identificati; Mentine curatenia in showroom.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja