Detalii loc de munca

Descrierea jobului

APT Resources recruteaza agent vanzari pentru clientul sau, producator si distribuitor de produse abrazive, cu precadere, industriilor de prelucrare a lemnului, metalurgica si automotive. Responsabilitati: Prospectarea pietei si identificare noi clienti Administrarea relatiilor profesionale cu clientii existenti Monitorizarea concurentei Atingerea tintelor de performanta financiara setate de angajator Sprijina departamentul financiar in incasarea debitelor restante Implementarea politicii de vanzari la nivelul zonei arondate Prezentarea, promovarea și vanzarea portofoliul de produse în conformitate cu standardele, politicile comerciale și procedurile companiei Intocmirea rapoartelor saptamanale de activitate Beneficii: Salariu atractiv Bonus din vanzari Cod anunt 020317AD

Cerinte

Minim studii medii cu diploma de bacalaureat ( studii superioare constituie un avantaj) Experienta de minim 3 ani in vanzari Capacitate sporita de relationare si comunicare Persoana organizata, puternic orientata spre rezultate Atitudine proactiva Capacitate de lucru in echipa Foarte bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office Cunostinte medii de limba engleza Permis auto categoria B Disponibilitate de a calatorii in interes de serviciu 80% din timp, 20% activitate de birou.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja