Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Betty Ice SRL caută un nou coleg pentru departamentul de distribuţie din București. Punct de lucru: București Post vacant: Agent vanzari Cerințe: - Permis de conducere categoria B, obligatoriu minim 3 ani; - Studii medii; - Experieță în condus; - Responsabilitate, conștiinciozitate; - Fără cazier judiciar; - Fără antecedente privind circulația pe drumurile publice, disciplinat în trafic; - Orientare către client ; - Experiență în munca cu clienții; - Excelente abilități de comunicare; - Buna cunoaștere a Bucureștiului; - Spirit de echipă; - Cunoștințe minime de mecanică auto; - Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă;

Cerinte

Responsabilităţile jobului: - Pregătirea comenzilor la timp, conform documentelor primite; - Încărcarea/descrcărea mărfii; - Livrarea comenzilor clienților, la timp, livrările se fac în zona capitalei și limitrofele acesteia. Noi îți oferim: - O echipă primitoare și dinamică; - Posibilități de dezvoltare profesională; - Stabilitate; - Pachetul salarial o să fie negociat la interviu și o să fie corelat cu performanța.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja