Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Obiect de activitate: comercializare cant de mobila. Responsabilitati: - Gestionarea portofoliului de clienti existenti din teritoriul alocat; - Consilierea clientilor oferind solutii optime in functie de nevoile fiecaruia; - Mentinerea unei legaturi permanente (fata in fata si prin telefon) atat cu clientii existenti cat si cu clientii potentiali, acordandu-le asistenta necesara cu scopul de a creea relatii durabile;

Cerinte

- Experienta profesionala 3 ani in vanzari directe; - Abilitati de negociere; - Disponibilitate pentru o activitate de teren (vizite clienti si livrari); - Permis de conducere cat. B (experienta minim 2 ani); - Domiciliu in Râmnicu Vâlcea, Targu Jiu sau Craiova; BENEFICII: - Salariu fix (2000 Ron/net) si bonus pentru realizarea targetelor; - Program de 8 ore (luni-vineri); - Masina, telefon si tableta de serviciu; Candidatii interesati trebuie sa ataseze un CV. Doar persoanele selectate vor fi contactate telefonic pentru interviu.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja