Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Agent vanzari directe pentru clientul nostru din domeniul serviciilor de televiziune, Bucuresti. Responsabilitati: - promovarea serviciilor de televiziune - incheiere de contracte cu persoane fizice Echipa de 5 persoane merge in afara Bucurestiului pe o raza de aproximativ 50 km cu masina companiei, impreuna cu team leaderul (in zone prestabilite) pentru a promova serviciile de televiziune catre potentiali clienti. Se lucreaza L-V: 11:30 - 19:30 Contractul va fi incheiat pe o perioada initiala de 1 luna, cu posibilitate de prelungire. Pachetul salarial oferit este de 1200 lei (format din parte fixa + tichete de masa + bonus)

Cerinte

Cerinte - responsabilitate si initiativa - organizare si promptitudine - persoana sociabila, comunicativa Se lucreaza L-V: 11:30 - 19:30 Contractul va fi incheiat pe o perioada initiala de 1 luna, cu posibilitate de prelungire. Pachetul salarial oferit este de 1200 lei (format din parte fixa + tichete de masa + bonus)

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja