Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitati : • Atragerea şi abordarea potențialilor clienti, atat persoane fizice cat si saloane de infrumusetare • Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti • Oferirea de consultanţă clienţilor privind produsele solicitate/recomandate • Recomandarea produselor noi apărute • Promovarea imaginii companiei în rândul clienţilor; • Efectuarea vânzării, încasarea contravalorii produselor/urmarirea platilor la termen • Colectarea şi transmiterea de informaţii privind nevoile şi aşteptările clienţilor Beneficii : • Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator; • Pachet salarial atractiv format din parte fixa si bonusuri in functie de vanzarile efectuate; • Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere si orientate catre performanta • Telefon • Laptop

Cerinte

• Studii medii/superioare; • Constituie avantaj: Cursuri în domeniul cosmetic • Abilităţi foarte bune de comunicare şi de organizare; • Atitudine orientată către client - prezenţă agreabilă, amabilitate în relaţiile cu clienţii • Abilitati demonstrate de negociere si persuasiune

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai