Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Betty Ice SRL caută un nou coleg / o nouă colegă pentru departamentul de distribuţie – vânzări din Ploieşti. Punct de lucru: POIEŞTI Post vacant: AGENT DE VÂNZĂRI cu respponsabilitati de sofer Cerințe: - Permis categoria C; - Atestat transport marfă; Simţ de răspundere dezvoltat, gândire pozitivă; - Experiență în domeniul distributiei - consituie un avantaj; - Abilități de organizare, spirit de echipă; - Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă; - Disponibilitate la program prelungit – în perioada sezonieră;

Cerinte

Responsabilitatile jobului: - Pregătirea comenzilor la timp, conform documentelor primite; - Încărcarea/descărcarea mărfii; - Livrarea comenzilor la timp. Noi îți oferim: - O echipă primitoare și dinamică; - Posibilități de dezvoltare profesională; - Stabilitate; - Pachetul salarial o să fie negociat la interviu și o să fie corelat cu performanța.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai