Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Identifica oportunitati de vanzare servicii - Promoveaza strategic imaginea, serviciile si ofertele firmei in relatiile cu clientii - farmacii - Contribuie la marirea portofoliului de clienti existenti - Fidelizeaza clientii vechi - Stabileste si mentine permanent relatia de afaceri cu toti clientii din zonele alocate(BM,SM,MM) - Urmareste evolutia pietei, studiul concurentei, prognoza - Negociaza si intocmeste contracte pe termen lung - Stabileste termenele de plata - Incaseaza sumele aferente serviciilor promovate

Cerinte

- Absolvent studii superioare - Experienta in vanzari farma(medicamente) de minimum 2 ani - Excelente abilitati de comunicare si negociere - Dinamism, flexibilitate, orientare spre obiective, mobilitate - Domiciliul stabil in Baia Mare - Disponibilitate pt deplasari frecvente - Cunostinte operare MS Office - Permis de conducere cat. B

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja