Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate comerciala angajeaza personal pentru postul de agent vanzari prin telefon in Suceava. Descrierea companiei: Suntem o echipa tanara in cautarea unei persoane ce se poate integra cu usurinta, ambitioasa si optimista. Apreciem persoanele care au o gandire pozitiva si isi doresc sa se autodepaseasca constant. Candidatul ideal: -are abilitati foarte bune de comunicare si negociere, are initiative si cunostinte medii de calculator, SEO si retele sociale. Trebuie neaparat sa fie o persoana organizata, autodidacta, echilibrata, descurcareata, creativa si optimista. Responsabilitati: - sa negocieze cu clientii; - urmarirea si inregistrarea progresului conform proiectului de lucru; - crearea unei baze de date cu client; Beneficii: - echipa tanara, cu chef de munca; - salar atractiv; - program de lucru flexibi;

Cerinte

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja