Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza agent vanzari pentru zona Bihor si pentru zona Buzau ! Compania se ocupa cu distributia de medicamente, produse veterinare! Nu percepem comision sau alte taxe! Ce putem oferi: - Salariu: salariu fix + bonus din vanzari - Program de lucru 8 ore, luni – vineri - Perioada contractuala: nedeterminata - Instrumente de lucru: tableta, masina si telefon de serviciu Responsabilitati principale: - Promoveaza portofoliul de produse catre clientii din zona alocata (judetul Bihor) sau ( judetul Buzau) - farmacii, cabinete veterinare; - Gestioneaza comenzile si se asigura de transmiterea corecta a datelor catre depozit; - Contribuie la marirea portofoliului prin identificarea de noi clienti pe piata; - Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii din zona arondata; - Urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale ale concurentei.

Cerinte

Candidatul ideal: - Studii medii(cel putin) in domeniul medicinei veterinare, dar nu este neaparat obligatoriu - Experienta in industria farmaceutica intre 2-5 ani; - Experienta in domeniul vanzarilor din sectorul farmaceutic - de preferat; - Permis categoria B, de minim 2 ani; - Excelente abilitati de comunicare si negociere; - Perseverenta, orientare spre obiective; - Cunostinte operare PC (Word, Excel).

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai