Detalii loc de munca

Cerinte:
- Abilitati excelente de comunicare in limba romana;
- Dorinta si capacitatea de a invata rapid informatii despre produsele si serviciile companiei client ;
- Are o voce placuta si o atitudine agreabila;
- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office;
- Abilitatea de a comunica clar si precis;
- Atentie la detalii, automotivat si consecvent;
- Persoana organizata si flexibila;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Atitudine profesionista si perseverenta;
- Abilitatea de a lucra sub presiune;
- Orientare catre rezultate, atitudine pro-activa;
- Dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.

Responsabilitati:
- Contactarea telefonica a clientilor;
- Promovarea ofertelor speciale si vanzarea prin telefon a serviciilor si produselor companiei client conform procedurilor;
- Contacteaza telefonic potentialii clienti si identifica, in cadrul apelului telefonic, nevoile reale ale clientului cu scopul de a propune spre vanzare produse si servicii care se potrivesc nevoilor exprimate de acestia;
- Inregistreaza in baza de date rezultatele apelului telefonic efectuat si actiunile viitoare in legatura cu clientul respectiv;
- Furnizeaza informatii cu context specific si sfaturi pentru clienti in conformitate cu politicile interne;
- Participa atent si activ in cursuri de formare oferite de companie.

Beneficii:
- Pachet de beneficii avantajos cu un sistem de bonusare pe masura rezultatelor tale plus un sistem de evaluare periodica;
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunitati interne, training-uri periodice, feedback si coaching din partea responsabililor directi;
- Posibilitate de avansare in cadrul departamentului de vanzari;
- Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista;
- Asigurare medicala privata;
- Program de lucru L-V -09:00-17:00;

Daca intrunesti cerintele din descriere, te rugam sa trimiti CV-ul tau la adresa de e-mail : hello@videohype.ro

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja