Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului Responsabilitati: Distributie cosmetice profesionale pentru saloane de infrumusetare si spa-uri; Prospectarea zonei repartizate si dezvoltarea bazei de clienti; Vizitarea si mentinerea legaturii permanente cu clientii din zona alocata; Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti; Preluarea si transmiterea comenzilor de la clienti, derularea acestora, inclusiv incasarile la termenul stabilit; Prezentarea de rapoarte de activitate şi de vanzari; Realizarea lunara a target-ului de vanzari; Participarea la seminarii, expozitii si alte manifestari de specialitate; Alte responsabilitati delegate de superiorul ierarhic; Program full-time 9:00-17:30 (5 zile pe săptămână) sau part-time flexibil. Se asigura: Castiguri motivante: salariu fix + bonus în functie de vanzari(intre 2000 si 6000 lei); Masina si telefon de serviciu; Atmosfera de lucru foarte placuta, intr-o echipă vesela şi colegiala; Mediu stimulant si cu acces la noutatile din domeniu; Descrierea companiei Compania noastră IHAIR MOD importa si distribuie cosmetice profesionale pentru saloane, spa-uri si clinici Organizam cu profesionalism seminarii de specialitate pentru clientii nostri, la sediul nostru. Avem peste 100 produse de calitate foarte buna si o retea naţională si interrnationala de clienti deja formata pe care dorim s-o marim cat mai repede. Adresa: Str Crisul Repede, Nr 18, Sector 6, Militari- Lacul Morii

Cerinte

Candidatul ideal Esti interesat/a? Experienta in vanzari minim 1 an - cerintă obligatorie, reprezinta un avantaj experienta în vanzarea de produse profesionale la saloane, spa-uri si clinici; Permis de conducere categoria B – cerinta obligatorie; Dorinta de stabilitate la o firma serioasa cu branduri cunoscute in lumea cosmeticii Prezentă dinamica, agreabila si comunicativa; Abilitati de comunicare, persoană sociabila, cu putere de convingere; Persoana serioasa, ordonata, organizata, responsabila si foarte corecta; Minim studii medii cu bacalaureatul obtinut la absolvire. Esti interesat/a? Trimite un email sau contacteaza-ne telefonic.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja