Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoana cu personalitate puternica, ambitioasa si focusata pe performante? Tjobs te vrea in echipa! Compania noastra cauta pentru largirea propriei echipe din Tirgu Mures, o persoana deschisa si cu initiativa, care sa ocupe functia de Agent Vanzari pentru piața din Romania. Postul presupune munca de teren si de birou. RESPONSABILITATI: Contactarea potentialilor clienti existenti pe piata din Romania Raportarea zilnica a rezultatelor obtinute Indeplinirea targetului lunar de vanzari Intocmirea de evidente zilnice a feed-back-ului primit din teren Promovarea imaginii si prezentarea companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia Urmarirea situatiei clientilor proprii pana in stadiul de instalare. Mentinerea relatiei cu agentiile de recrutare din reteaua Tjobs Identificarea si demararea colaborarii cu agentii noi Vizitarea agentiilor de recrutare si prezentarea proiectelor Tjobs Prezentarea agentiilor a uneltelor pe care Tjobs le pune la dispozitie pentru recrutare Pregatirea materialelor de promovare in colaborare cu echipa de marketing

Cerinte

Disponibilitate pentru deplasari minim 50% din timp Engleza avansat sau disponibilitate sa isi imbunatateasca nivelul in 3 luni de la angajare Experienta in vanzari de servicii business to business (B2B) Permis categoria B Se cauta candidati cu: Initiativa si implicare activa; Dinamism, abilitati organizatorice Cunostinte generale despre piata online Calitati de coordonare Disponibilitate pentru program prelungit Bune abilitati de comunicare si ascultare activa, orientare catre client, rezultate si solutii Disponibilitate la deplasari si la program prelungit

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja