Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal Abilitati excelente de comunicare, convingere si negociere; Mod de gandire orientat spre clienti; Persoana serioasa, ordonata si responsabila Experienta in domeniul vanzarilor sau constituie un avantaj major Orientare catre client si rezultate, rezistenta la stress, atitudine pozitiva Bune abilitati de planificare si organizare a activitatii Capacitatea de a lucra in echipa Indeplinirea indatoririlor cu seriozitate si responsabilitate Dorinta de a invata si imbunatati rezultatele activitatii Integritate

Cerinte

Responsabilitati Acumularea de cunostinte despre produsele comercializate intr-un timp cat mai scurt pentru promovarea, prezentarea si vanzarea acestora. Raporteaza zilnic activitatea catre seful direct Realizarea de oferte personalizate pentru clientii identificati; Mentine curatenia in showroom.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja