Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Agenți cu PFA sao SRL Societate,partener Google,leader în sectorul marketing cauta agenti cu PFA sau SRL pentru începerea unei colaborări pentru lansarea unei campanii de vizibilitate pe Google. Cautam agenți dinamici ,care dispun de minim 4 ore zilnic pentru a dedica proiectului,cunostinte exel,Office,google calendar. Contractul de colaborare contine: -prevede deplasare în teritoriul ales de agent -exclusivitate teritorială -comision mare si procentaj pe contractele încheiate+bonus portofoliu client -nu prevede rambursarea cheltuielilor sau salariu fix

Cerinte

Cautam agenți dinamici ,care dispun de minim 4 ore zilnic pentru a dedica proiectului,cunostinte exel,Office,google calendar. Contractul de colaborare contine: -prevede deplasare în teritoriul ales de agent -exclusivitate teritorială -comision mare si procentaj pe contractele încheiate+bonus portofoliu client -nu prevede rambursarea cheltuielilor sau salariu fix

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai