Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - asigurarea pazei si securitatii obiectivului dat in responsabilitate; - efectuarea controlului in cadrul obiectivelor; - desfasurarea activitatii in ture; - disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in Bucuresti. Alte informatii: - posibilitatea valorificarii aptitudinilor personale intr-un mediu stabil; - salariu atractiv; - echipament de serviciu individual gratuit

Cerinte

- studii medii absolvite cu diploma de bacalaureat; - conditie fizica buna; - fara antecedente penale pentru infractiuni savarsite cu intentie; - atentie distributiva, capacitate de concentrare si disponibilitate pentru activitate rutiniera; - abilitati de comunicare, prezenta placuta (tinuta si limbaj), seriozitate, onestitate; - disponibilitate pentru desfasurarea activitatii in ture; - cunostinte minime de limba engleza; - permis de conducere categoria B; - experienta in domeniu constituie un avantaj.

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja