Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam agent de vanzari cu experienta relevanta in vanzarea utilajelor agricole, pentru regiunea Dobrogea. Se ofera salariu lunar net 1700 lei la care se adauga comision din vanzari stabilit pe baza de negociere cu angajatorul.Alte beneficii: masina si telefon de serviciu. Atributii: identificarea de noi clienti, prospectarea pietei, cresterea volumul vanzarilor, cresterea cotei de piata pentru produse. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia( CV Detaliat in limba romana)inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.De asemenea puteti solicita detalii telefonic.Persoanele selectate vor fi programate la interviul final cu angajatorul.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - experienta in domeniul vanzari, minim 3 ani - persoana dinamica, creativa, cu putere de convingere - rezistenta la stress si munca in regim de program flexibil - lipsa antecedente penale - stare de sanatate foarte buna -permis auto categoria B - minim studii medii

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja