Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o clientul sau, o importanta companie romaneasca avand ca principal obiect de activitate comertul cu corpuri si accesorii de iluminat, Agenti vanzari in Bucuresti, Cluj si Iasi. Responsabilitatile postului: -administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti autohtoni si straini; -prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei; -urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual; -participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora; -stabileste si participa la intalnirile cu clientii; -intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor; -redacteaza rapoartele si procesele-verbale dupa intalniri; -acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti. Beneficii: -salarizare: 2500 brut +comision; -masina si telefon de serviciu; -bonusuri in functie de performanta; -traininguri specifice/ tehnice.

Cerinte

-experienta in domeniul de materiale si echipamente electrice de minim 3 ani; -capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie; -personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta; -cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet); -permis de conducere categoria B.

3 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja