Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 2 Agenti Vanzari B2B pentru o companie importanta din Ilfov, Bucuresti ce cu vanzarea automatelor de diverse tipuri: bauturi calde, bauturi reci, produse diverse(ciocolate, bomboane), alimentatie(minuturi), si alte produse. Candidatii ideali trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -experienta minim 2 ani in domeniul vanzarilor b2b; -excelente abilitati de comunicare si negociere; -cunostinte privind piata de profil; -persoana dinamica cu talent in vanzari; -atitudine profesionala fata de clienti; -aspect placut si ingrijit; -cunostinte operare pc; -cunoasterea unei limbi straine la nivel mediu (engleza, italiana) reprezinta un avantaj; -obligatoriu permis de conducere categoria b. Beneficii: Masina de serviciu si combustibil decontat. Laptop si telefon de serviciu. Salarizarea negociabila in functie de experienta profesionala.

Cerinte

Persoanele selectate se vor ocupa de: -dezvoltarea portofoliului de clienti, gasirea de noi locatii in vederea instalarii automatelor de cafea; -construirea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii actuali si potentiali; -monitorizarea si evaluarea pietei; -incheierea contractelor cu clientii; -facilitarea procesului de vanzare a produselor societatii catre clientii actuali si potentiali; -cresterea vizibilitatii marcilor comercializate de societate; -intocmirea rapoartelor zilnice de vanzari.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja