Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza agenti vanzari pentru o firma din Apahida, Judetul Cluj NU percepem comision! Oferta: - salariu de baza, comision vanzari, masina, telefon; - mediu de lucru placut si dinamic; - posibilitatea de a lucra intr-o companie stabila; - posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist, alaturi de un colectiv tanar si perseverent RESPONSABILITATI -vizitarea periodica a clientilor din baza de date si identificarea de noi clienti; -prezentarea ofertelor firmei si incasarea facturilor scadente; -raportarea zilnica a comenzilor colectate din zona atribuita; -administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti; -prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politicile comerciale ale firmei; -urmarirea realizarii planului de vanzari ; -asigura maximum de prezenta, vizibilitate, impact si accesibilitate pentru toate produsele societatii; -aduce contributie considerabila in optimizarea stocurilor, in verificarea pretului la raft si in imbunatatirea relatiilor cu clientii , cat si imaginii companiei in piata.

Cerinte

CERINTE - studii medii sau superioare; - capacitate foarte buna de comunicare cu clientii, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie; - gandire pozitiva, amabilitate si eficienta; - bune abilitati de negociere si persuasiune; - rezistenta fizica, rezistenta la stres; - atitudine proactiva; - minim 2 ani de experienta in FMCG; - permis de conducere categoria B.

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai