Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza agenti vanzari pentru o fabrica din Apahida, jud. Cluj Nu percepem comision! Oferta: Salarizare: 1400 lei/ luna + comision din vanzarile facute Atributii: -promovarea si vanzarea directa a marfurilor si serviciilor ce fac obiectul ofertei comerciale a organizatiei; -prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti. -pastreaza legatura cu actualii clienti -cunoaste produsele si ofertele companiei -negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu; -urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit

Cerinte

-Minim 1 ani de experienta in munca pe o pozitie similara -Persoana sociabila, -Abilitati bune de comunicare si de relationare cu clientii -Permis de conducere categoria B

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai