Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza agenti vanzari fara experienta in domeniul alimentar pentru o companie din Apahida, Judetul Cluj Nu percepem comision! Nu se cere experienta! Oferta: - Salariul de bază și comision din vânzări; - Mașină nouă, laptop și telefon; - Posibilitatea de a lucra într-o companie în plin proces de dezvoltare, deci vei avea multe de învățat; - Posibilitatea de a lucra într-un colectiv tânăr; - Șansa de a-ți crea relații cu oameni din multe arii de activitate; Atributii: - Vei vizita clienți actuali, vei căuta noi potențiali clienți și îi vei vizita periodic pe toți. - Prezinți oferta și produsele firmei și aduci argumente solide cu privire la avantajele folosirii acestor produse. - O vânzare începe odată cu semnarea unui contract și se încheie cu încasarea banilor, deci vei mai colecta și banii facturilor scadente. - Raportezi zilnic către telesalesa ta comenzile colectate din zona ta de activitate și rezumatul discuțiilor purtate. - Aduci o contribuție considerabilă în optimizarea stocurilor, în verificarea prețurilor finale, pentru îmbunătațirea și fidelizarea relațiilor cu clienții , cât și a imaginii companiei pe piață.

Cerinte

- Să fii o persoană proactivă și harnică - Studiile universitare nu sunt neaparat obligatorii - Să știi să vorbești frumos și corect gramatical. Modul în care comunici este foarte important. - Permis de conducere categoria B

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai