Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lucreaza ca si consultant vanzari cosmetice in mall-uri luxoase din Scotia – in Edinburg si Glasgow. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Compania de cosmetice va ofera o suma minima garantata de 960 lire/luna. Castigurile medii sunt situate intre 1500 – 2000 lire pe luna in timpul anului, in decembrie intre 3000 – 4500 lire, venituri bazate pe comision de 25% - 30% din vanzarile zilnice. Vanzarile se bazeaza pe mici demonstratii practice asupra clientilor. La sosire candidatii vor beneficia de training. Interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web. In cadrul primului interviu, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei. Compania de cosmetice va ajuta cu indeplinirea procedurilor legale, pentru obtinerea NI number. Cazare asigurata contra cost in apartamentele firmei, modern mobilate, complet utilate cu: TV, cablu si internet, 2 persoane in camera. Cazarea pentru primele 2 saptamani este oferita gratuit. Costul chiriei este 300 lire/luna, in acest cost fiind inclusa si plata tuturor utilitatilor. Nu se plateste chirie in avans, plata chirirei se va face ulterior.

Cerinte

- tineri cu varste intre 20-27 ani, - limba engleza nivel mediu - experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj, - dorinta de a castiga cat mai mult, - perseverenta, - personalitate dinamica, - foarte bune abilitati de comunicare. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja