Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC infomunca Recruitment SRL recruteaza candidati pentru muncă în fermele de vaci și porci din Danemarca. Interviurile se fac direct cu angajatorii in Cluj Napoca pe data de 31 august !!!! Data plecării din România este septembrie 2016 Transportul spre Danemarca și până la fermă aste asigurat de catre noi gratuit, ori unde ati fi in tara + aveti o noapte platita la hotel pana sa ajungeti in Danemarca. La sosire trebuie sa asteptati doua zile pana se intocmesc toate actele in vederea angajarii legale pe teritoriul danez, in perioada asta aveti asigurata cazarea gratuit. Se asigură traducerea documentelor, întocmirea dosarului, înregistrarea cu autoritățile daneze, Contract de Muncă este legal, pe o perioadă de 12 luni, cu normă întreagă (160 de ore/ lună), acesta poate fi prelungit la cerere si va fi încheiat între tine și fermier. Contractul de munca se semneaza înainte de a pleca spre Danemarca. Cazarea este asigurată de fermier si se retrage din salariu intre 150 si 250 euro/luna. Salariul lunar este de 1321€ brut ( 900 eur în mână) pentru primele 3 luni, dupa care acesta creste la 1721 eur brut (1296 eur in mana) iar concediul este de 25 zile pe an, plătit: ~1770€ în mână (o sa-l primiti conform legislației daneze dupa 12 lucrate). Pe toata perioada șederii o sa aveti asigurare medicala .

Cerinte

Pot aplica FEMEI, BĂRBAȚI, și CUPLURI Fără experiență Trebuie sa fi muncit anterior intr-un domeniu unde se solicita efort fizic sau dexteritate. Cu sau fără permis de conducere. Se cere un nivel de limba engleza incepator spre mediu.

35 pozitii disponibile 40 persoane au aplicat deja