Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Infomunca S.R.L. recruteaza femei ai barbati pentru agricultura/ sere pentru o companie din Olanda NU percepem comision!!! SE CAUTA FEMEI si BARBATI Oferta: - Un loc de muncă legal în Olanda, conform normelor din Olanda pentru o perioadă de timp nelimitata. Se primeste contract anterior plecarii din Romania. Durata contractului va fi pe perioada nedeterminata -Asigurare medicala -Se ofera training gratuit la locul de munca -Se lucreaza in sere la cules legume ( castraveti, rosii, ardei, etc.) , cules fructe moi (de ex: capsuni); plantat, taiat, cules, impachetat flori -Salarizare: 9,43 Euro brut/ ora ( Va ajutam in recuperarea taxelor!!! ) -Ore lucrate: minim 38 de ore/saptamana +posibilitate la ore suplimentare -Se lucreaza 5 zile pe saptamana cu 2 zile libere -Cazarea este oferita de angajator contra cost: 330/luna cu toate cheltuielile incluse. Costul cazarii se va plati din salariu. -Asigurarea medicala: 21,49 Euro/saptamana -Concediu anual platit -Asistenta la obtinerea BSN/ Sofi Number si a contului bancar - Un consultant va fi alocat special pentru dumneavoastra pentru a va sta dispozitie pe tot procesul de relocare, oferind suport complet in timpul fiecarei etape; inca din momentului acceptarii dumneavoastra pentru a lucra in Olanda - Suport din partea angajatorului cu transportul de la cazare la locul de munca, dacă este necesar

Cerinte

Cerintele angajatorului: -Engleza: nivel incepator conversational -Se cauta femei si barbati -Experienta reprezinta avantaj: in agricultura, sere, cules rosii, castraveti, ardei; plantat, cules, impachetat flori Varsta barbati: 23-35 ani -Persoana dinamica -Persoana serioasa, motivata

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai