Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza o ajutoare de bucatar cu experienta pe post similar in Romania sau strainatate. Se ofera contract semnat inaintea plecarii la post(in Romania) pentru o durata minima de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Angajatorul ofera: cazare si masa gratuite, salariu lunar net 650 euro. Programul de lucru zilnic: 9-10 ore.Se lucreaza saptamanal 6 zile, o zi pe saptamana este libera-nu neaparat duminica. Atributii: ajuta la prepararea meniului zilnic,spala vesela, intretine curatenia la locul de munca, executa orice alte sarcini primite de la sefii ierarhici. Asteptam Cv-urile dvs in limba engleza, insotite de foto color full body, inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerinte pentru ocuparea postului: - experienta pe post similar in Romania si/sau strainatate - cunostinte elementare de limba engleza - disponibilitate de lucru in regim de program prelungit si conditii de stress - adaptabilitate rapida la mediul de lucru si obiceiurile tarii - stare de sanatate foarte buna

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja