Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Descriere job : Ajutor Bucatar PROGRAM: 06:00-14:00 Rezumat job Ajutorul bucatar da o mana de ajutor bucatarilor la gatit si este in principal responsabil de pregatirea si portionarea ingredientelor precum si de mentinerea echipamentelor/ustensilelor in stare functionala. Roluri si Responsabilitati - Asigura asistenta in prepararea mancarii: spalarea, curatarea, taierea si selectionarea legumelor si fructelor; curatarea, taierea si macinarea carnii si a fructelor de mare. - Prepara supe si sosuri. - Verifica retetele, cantarind si masurand diferitele ingrediente. - Asigura calitatea mancarii prin depozitarea corespunzatoare a produselor alimentare; asigura minimizarea pierdelor de produse alimentare.

Cerinte

Educatie si Experienta - Experienta pe o pozitie similara constituie un plus Abilitati necesare - Viitorul angajat trebuie sa fie capabil sa ridice/mute greutati de pana la 20 kg. - Viitorul angajat trebuie sa fie capabil sa lucreze in picioare pentru perioade indelungate - pana la 8 ore. Beneficii: -Salariu atractiv -Masa asigurata -Echipa tanara si primitoare Ramayana Contract Catering este divizia de productie mancare a cafenelelor Ramayana. Sediul nostru este in incinta Sema Parc, in Regie, la cativa pasi de statia de metrou Petrache Poenaru.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai