Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

prepară produsele respectând rețetele, gramajele și procesul tehnologic (paste și pizza); răspunde de calitatea și aspectul produsului final destinat sevirii către consumator; respectă regulile de igienă și alte prevederi legale specifice bucătăriei; răspunde de respectarea normelor sanitare. Oferta noastră: Salariu fix negociabil în funcție de experiența relevantă în domeniu și în acord cu grila de salarizare a companiei; Facilități acordate angajaților în cadrul hotelurilor Continental și Ibis; Planuri de Dezvoltare Profesională și training, activități sociale în cadrul companiei.

Cerinte

Vino să te alături echipei de specialiști Continental Drobeta Turnu Severin! La noi vei găsi un mediu de lucru motivant și posibilitatea de a te perfecționa. Poziție: ajutor bucătar Aptitudinile candidatului ideal: bune abilităţi de comunicare; să fie o persoană optimistă; spirit de iniţiativă, creativitate şi lucru în echipă; să fie sociabil/ă; să fie dornic/ă să înveţe lucruri noi; să fie responsabil/ă, să dea dovadă de seriozitate, punctualitate şi spirit de organizare; rapiditate în structurarea informaţiilor; capacitate de memorare; dorinţa de perfecţionare. Cunoștințele candidatului ideal: studii medii, absolvent liceu/școală profesională de specialitate; calificarea profesională de Bucătar – este considerată un avantaj; cunoaște modul de folosire a utilajelor și ustensilelor din bucatarie și întreținerea acestora; limba engleză – nivel începător; seriozitate, implicare, interes de a colabora pe termen lung.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai