Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment recruteaza ajutor bucatar pentru o scoala privata din Cluj-Napoca; Se ofera: Salariu: 1200 lei net Program de lucru 8 ore inegal : 7.00-15.00 sau 8.00-16.00 ; 14.00 - 22.00 ocazional. Masa gratuita. Responsabilitati Respecta gramajele si tehnica de preparare a mancarii indicate de bucatarul sef - E responsabil de verificarea preparatului gatit si de sesizareacatre bucatarul sef a diferentelor de gust si calitate , in vederea remedierii lor, in timp util - Responsabili de curatenia zilnica a arealului de lucru: curatarea instrumentelor de lucru, a utilajelor din bucatarie, a veselei si a ariei de lucru, dupa terminarea prepararii mancarii - Curata zarzavatul, il spala si pregateste in vederea prepararii mancarii

Cerinte

Pregatire necesara: studii medii specializate Competente personale: - Punctualitate, seriozitate, dinamism - Spirit practic, ordonat - Atitudine pozitiva, orientata spre solutii - Flexibilitate - Motivare şi interes profesional

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja