Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza ajutor bucatar fara experienta pentru un hotel sin Cluj-Napoca Nu percepem comision! Oferta: Salarizare: se va discuta in urma interviului cu angajatorul Program de munca: se lucreaza 1 zi cu 1 zi libera Atributii: -Răspunde de păstrarea în bune condiţii a ustensilelor şi aparaturii; -Răspunde de respectarea normelor de igienă şi securitate a muncii; -Răspunde de utilizarea resurselor existente, exclusiv în interesul firmei; -Respectă cu stricteţe igiena personală (halat, bonetă, încalţăminte) cât şi igiena bucătăriei; -Utilizarea resurselor existente, exclusiv în interesul firmei; -Respectă Regulamentul Intern al societăţii; -Zilnic recoltează probe din meniu pe care le păstrează în frigider; -În funcţie de activitatea curentă a unităţii, salariatul va îndeplini orice alte sarcini dispuse de către conducere în legătură cu deservirea corespunzătoare a clienţilor unitării, în funcţie de competenţele sale profesionale.

Cerinte

-Nu se cere experienta -Cunoaşterea proceselor tehnologice de preparare a alimentelor; -Cunoaşterea sortimentelor de alimente; -Rigurozitate în ceea ce priveşte regulile de igienă în alimentaţia publică; -Persoana serioasa

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai