Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Gastro Consult este in cautarea de ajutor de bucatar si barman (preferat femei sau cuplu) pentru mai multe restaurante si gelaterii cu care colaboreaza pe tot teritoriul Germaniei.Se cer cunostiinte de Limba: italiana, sau germana sau franceza , minim de experienta si disponibilitate imediata.Se ofera: contract de munca pe perioada de sezon sau perioada nedeterminata, cazare si mancare plus salariu atractiv.Asteptam Cv.-ul dvs. cu poza si numar de Telefon.Pentru mai multe informatii ne puteti contacta de luni-vineri orele: 10:00-17:00

Cerinte

Gastro Consult este in cautarea de ajutor de bucatar si barman (preferat femei sau cuplu) pentru mai multe restaurante si gelaterii cu care colaboreaza pe tot teritoriul Germaniei.Se cer cunostiinte de Limba: italiana, sau germana sau franceza , minim de experienta si disponibilitate imediata.

7 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai