Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia noastra selecteaza AJUTOR DE BUCATAR pentru a lucra intr-un restaurant din Italia. Salariu: 600-700 Euro/luna. Plecare rapida! Responsabilitati: Principalele RESPONSABILITATI: - taierea si pregatirea ingredientelor pentru mancare; - curatarea si taierea materiilor prime; - curatarea veselelor de bucatarie si a ustensilelor; - curatarea si realizarea ordinii pe tejghele, in camara si camera frigorifica; - depozitarea pe rafturi a produseler alimentare; - mentinerea curateniei in bucatarie; - precum si orice alte activitati pe care le considera angajatorul necesare pentru buna desfasurare a activitatii restaurantului. SE OFERA: - contract legal de munca pe perioada nedeterminata; - salariul: 600-700 Euro/luna, in functie de profil si de experienta; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA; - plecare URGENTA.

Cerinte

CERINTE: - limba italiana constituie avantaj; - experienta in domeniu constituie avantaj; - persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si la program prelungit.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja