Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L recruteaza ajutori cofetari pentru un laborator de cofetarie din Cluj-Napoca Nu se cere neaparat sa aveti experienta in cofetarie, doar sa fiti pasionat de prepararea prajiturilor, dulciurilor !!! Pregatirea prajiturilor, torturilor acasa la dvs poate fi considerata experienta relevanta!!! NU percepem nici un comision! Oferim: - Salarizare: 1600-1800 lei net/luna in functie de experienta si performante - Program de lucru: 8 ore/ zi, de luni pana vineri - Contract legal de munca - Mediu placut, curat Atributii: - Ajuta la prepararea dulciurilor, prajituri, torturilor si altor produse de cofetarie - Ajuta la prepararea de aluaturi, mixturi, creme, decorare prajitrui si torturi, produse semifinite si finite de cofetarie - Depoziteaza si pastrarea produsele in conditii igienice

Cerinte

- Nu se cere neaparat sa aveti experienta in cofetarie, doar sa fiti pasionat de prepararea prajiturilor, dulciurilor ! - Pregatirea prajiturilor, torturilor acasa la dvs poate fi considerata experienta relevanta - Persoana indemanatica, atenta la detalii - Persoana dispusa de a invata lucruri noi de la colegii cu experienta

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai