Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoana responsabila si iubitoare? Iti putem oferi un contract de Informier in Marea Britanie! Brilliant Recruitment selecteaza femei sau barbati, cunoscatori de limba engleza la nivel conversational azilele din Marea Britanie. Contractele sunt de un an cu posibilitate de prelungire. Tip contract - full time. Cazare: asigurată de angajator, contra cost. Se ofera bilet de avion. Salariul: -salariul net este aproximativ 1350 – 1700 lire/lună; -concediu plătit: da. Costuri aferente plecării: -bilet avion/autocar, biletul uramand a se deconta de catre angajator in primele 3 zile de la sosirea in Anglia. -300 lire, suma necesara pentru cazare si hrana până la primul salariu.

Cerinte

Este necesar sa aveti cunostinte de Limba engleza la nivel mediu. Permisul de conducerere reprezinta avantaj. Varsta maxima admisa este de 53 de ani.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

9 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja