Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ajutor de bucatarie, femeie, cu experienta de munca in domeniu, pentru lucru la un restaurant din Paphos.Atributii: ajuta la prepararea meniului, curata legume, spala vasele, mentine curatenia la locul de munca, efectueaza si alte sarcini, in functie de solicitarile bucatarului.Se ofera contract pentru o perioada de minim 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Salariul lunar net pentru 8 ore de munca zilnic, 6 zile/saptamana va fi de 700 euro. Alte beneficii: cazare si masa gratuite, asigurari sociale.Persoanele care sunt interesate de oferta pot aplica inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta obligatoriu in CV redactat in limba engleza, insotit de foto color corp intreg.

Cerinte

cerinte esentiale pentru ocuparea postului: - experienta de munca in domeniu - cunostinte de limba engleza sau de limba greaca nivel conversational - varsta maxima 35 ani - adaptabilitate la cerintele locului de munca si obiceiurile tarii - disponibilitate de a se prezenta la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea cerintelor privind participarea la program primite de la recrutor

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja