Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Crezi că ești o persoană atentă la detalii și pasionată de arta culinară? Atunci te provoc să te gândești la oportunittaea pe care ți-o voi prezenta și să aplici. Evolution HCC recrutează pentru restaurantul business al unui hotel de trei stele situat între Cluj și Gherla candidați pentru poziția de AJUTOR DE BUCĂTAR. Dacă îți place să gătești și vrei să înveți cât mai multe de la profesioniști și ai un minim de experiență în domeniu, atunci esti candidatul ideal. - mediul de lucrul este unul profesional - oportunitatea de a lucra alături de profesioniști - echipa alături de care vei lucra este una tânără și dinamică - locația oferă servicii de calitate clienților săi - programul de lucru este de la 7 a.m până la 10 p.m. - transportul îți este decontat. Tot ce trebuie să faci este să ne contactezi la numărul de mai jos sau să ne trimiți CV-ul pe adresa de email!

Cerinte

-minim de experienta in domeniu -seriozitate -pasionat de arta culinara -sa prezinte interes in a invata si a se dezvolta -creativ -sa aiba initiativa

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja