Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Vase de croaziera

Descrierea jobului - Vase de croaziera

COMMIS DE RANG Job4life recruteaza AJUTOR DE OSPATAR pentru NAVE CONTAINER. OFERTA SALARIALA:1950 euro net/luna Beneficii: Contract de munca semnat si declarat cu angajatorul in Cipru; Cazare asigurata gratuit; Transport asigurat gratuit; Masa - asigurata gratuit; Asigurare medicala - asigurata gratuit; Concediu; Rotatii intre 2-5 luni ; Cerinte: Experienta min. 1 an; Limba engleza SI germana la un nivel conversational; Cazier judiciar curat; Clinic sanatos; Responsabilitati: Conform fisei postului; Seriozitate; NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

Cerinte

Cerinte: Experienta min. 1 an; Limba engleza SI germana la un nivel conversational; Cazier judiciar curat; Clinic sanatos; Beneficii: Contract de munca semnat si declarat cu angajatorul in Cipru; Cazare asigurata gratuit; Transport asigurat gratuit; Masa - asigurata gratuit; Asigurare medicala - asigurata gratuit; Concediu; Rotatii intre 2-5 luni ;

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai