Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: • Munca pe postul de ajutor dulgher, montator izolatii acoperisuri. • Montaj folii izolatoare, panouri sandwich din poliuretan, membrane PVC pe acoperișurile halelor, depozite, etc .. • Lucrări de curatenie pe șantier. • Munca la înălțime. Oferim: • Salariu atractiv de 9 euro net/h. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Garantat 40 de ore de munca pe săptămână (posibilitatea de a lucra ore suplimentare). • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Cerinte

Cerinţe: • Experiență minima de un an pe o poziție similară. • Fara contraindicații pentru lucrul la înălțime. • Cunoaștinte de limba franceza. • Mașină personala. • Educatie profesionala ca dulgher este un avantaj. • Abilitatea de a lucra într-o echipă internațională.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja