Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Petrece-ti urmatoarele 2 luni intr-un resort italian locat in regiunea Apulia (langa Lecce)! Restaurantul are nevoie de 2 fete sa lucreze in bucatarie! Cerinte: - italiana la nivel mediu (conversational) - disponibilitate de incepere imediata (contractul e pana in 15 septembrie) - experienta anterioara in domeniu este un avantaj Oferta: - salariu brut de 1200 de euro/luna . Dupa deducerea taxelor, a cazarii si meselor, salariul net este de 700 de euro/luna. - se lucreaza 8 ore pe zi, 6 zile pe saptamana / 1 zi libera Responsabilitati: - spalarea vaselor si curatenia in bucataria restaurantului Daca esti interesata si poti incepe destul de repede munca, aplica imediat! Fara taxe sau comisioane!

Cerinte

- italiana la nivel mediu (conversational) - disponibilitate de incepere imediata (contractul e pana in 15 septembrie) - experienta anterioara in domeniu este un avantaj - se accepta doar fete!

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja