Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru companie din domeniul automotiv (producerea de caroserii și componente de șasiu, în cea mai mare parte cu mașini de stanțare și presă) în Nordrhein-Westfalen angajăm: Ajutor în depozite, în producție și în prelucrarea metalului Descrierea poziției: Operarea mașinilor de producție Impachetarea componentelor Montajul componentelor Ce vă oferim: Salarizare: Din prima săptămână: 9,00 Euro brut pe oră După 6 săptămâni întregi: 10,35 Euro prut pe oră După 3 lunii întregi: 10,80 Euro prut pe oră După 5 lunii întregi: 11,70 Euro prut pe oră După 7 lunii întregi: 13,05 Euro prut pe oră După 9 lunii întregi: 13,50 Euro prut pe oră Spor de concediu și de crăciun Spor de noapte 25%, spor de duminica 50% Haine și încălțăminte de muncă Locuință este pusă la dispoziție (în primele 6 luni gratis)

Cerinte

Profilul dumneavoastră: Flexibilitate și experiență în producție Cunoștințe de limbă germană la nivel de comunicare A2 Permis de conducere și mașină proprie Disponibilitate pentru a lucra în trei schimburi și la sfârșit de săptămână (se începe des duminică seara , se lucrează și în așa numitul „Kontischicht“ inclusiv în sfârșit de săptămână)

10 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja