Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Pentru companie din domeniul automotiv (producerea de caroserii și componente de șasiu, în cea mai mare parte cu mașini de stanțare și presă) în Nordrhein-Westfalen angajăm: Ajutor în depozite, în producție și în prelucrarea metalului Descrierea poziției: Operarea mașinilor de producție Impachetarea componentelor Montajul componentelor Ce vă oferim: Salarizare: Din prima săptămână: 9,00 Euro brut pe oră După 6 săptămâni întregi: 10,35 Euro prut pe oră După 3 lunii întregi: 10,80 Euro prut pe oră După 5 lunii întregi: 11,70 Euro prut pe oră După 7 lunii întregi: 13,05 Euro prut pe oră După 9 lunii întregi: 13,50 Euro prut pe oră Spor de concediu și de crăciun Spor de noapte 25%, spor de duminica 50% Haine și încălțăminte de muncă Locuință este pusă la dispoziție (în primele 6 luni gratis)

Cerinte

Profilul dumneavoastră: Flexibilitate și experiență în producție Cunoștințe de limbă germană la nivel de comunicare A2 Permis de conducere și mașină proprie Disponibilitate pentru a lucra în trei schimburi și la sfârșit de săptămână (se începe des duminică seara , se lucrează și în așa numitul „Kontischicht“ inclusiv în sfârșit de săptămână)

10 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai