Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru companie producătoare de condimente din Thuringia angajăm cu începere imediată: Ajutor în producție alimentară Descrierea poziției: • Operarea mașinilor de ambalare a condimentelor • Schimbarea produselor • Inpachetarea mărfii în cartoane • Așezarea mărfii pe palet • Marcarea paletilor • Controlul materialelor, al calității ambalajelor și inscripțiilor • Menținerea curățeniei la locul de muncă Ce vă oferim: • Salarizare: 9 Euro brut pe ora • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată • Sporuri și bonusuri de sărbători și de concediu • Haine și pantofi de muncă • Reprezentare prin comitetul de întreprindere • Ajutor la locul de muncă din parea colegilor noștrii • Cazare în pensiune (7 km de locul de muncă) • Cazare gratuita in primele 2 luni, incepand cu a treia luna cazarea costa 200 de Euro pe luna pe urma 385 Euro pe luna.

Cerinte

Ce vă oferim: • Salarizare: 9 Euro brut pe ora • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată • Sporuri și bonusuri de sărbători și de concediu • Haine și pantofi de muncă • Reprezentare prin comitetul de întreprindere • Ajutor la locul de muncă din parea colegilor noștrii • Cazare în pensiune (7 km de locul de muncă) • Cazare gratuita in primele 2 luni, incepand cu a treia luna cazarea costa 200 de Euro pe luna pe urma 385 Euro pe luna.

20 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja