Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie de prelucrarea cărnii, specializată pe mezeluri în cea mai mare parte cârnați, din Thüringen angjăm: Ajutor în producție (M/F) Descrierea poziției: Impachetarea produselor finite Etichetarea produselor Transport și manipularea mărfii cu stivuitorul manual Controlul calității Atenție sporită la regulile de calitate și igienă Ce vă oferim: Slarizare de 8,60 Euro brut pe oră, începând cu 01.12.2016 salarul se ridică la 8.75 Euro brut pe oră Spor de schimb de noapte, de duminică și de zile de sărbătoare Spor de crăciun și de concediu Haine de lucru Locuință se va pune la dispoziție.

Cerinte

Profilul dumneavoastră: Pregătirea în domeniul de prelucrarea cărnii sau în alimentație publică reprezintă un avantaj Experiență în domeniu Atenție sporită la regulile de calitate și igienă Disponibilitate de a lucra în trei schimburi Cunoștințe de limbă germană la nivel de comunicare ( A2 ) Din motive de reguli de igienă etse interzis la locul de muncă lacul de unghii, unghiile false, piercingul în zone vizibile ale corpului și orice fel de bijuterii.

3 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja