Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Functia: - pregatirea produselor semipreparate (nu este nevoie de experienta la bucatarie) - Hamburger, cartofi prajiti - aprovizionare de marfa - cei care cunosc Limba mai bine vor putea lucra in vanzare - munca in echipa - EXISTA POSIBILITATEA DE A AVANSA IN SERVICIU FIINDS UN DOMENIU DE VIITOR CU MII DE FILILAE Se ofera: - contract de munca pe min 6 luni apoi automat prelungire - salariu brut 1300€ - 1400€ (posibil si ore suplimentare, cine doreste) - minim 40 ore/ saptamana - asigurare medicala - asigurare pentru pensie - cazare si utilitati ca. 250€/ lunar - reducere la meniuri (la unele filiale posibil si gratuit)

Cerinte

CERINTE Cerinte obligatorii: - Limba germana sau engleza la nivel de conversatie - autoturism personal (ca. 10 km pana la locul de munca) - seriozitate si indeplinirea cerintelor functiei - CV+ Fotografie (va rugam fotografii cat mai decente)

18 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja