Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Magazin online specializat in accesorii nautice si piese de schimb pentru motoarele de barca. Cautam un coleg (sau colega) nou care sa ne ajute cu impachetarea coletelor si gestionarea efectiva a stocului. Programul este Part Time, de la 12 la 16 de luni pana vineri. Zona este cartierul Colentina/Soseaua Andronache. Salariul de inceput 600 lei net / 4 ore Fisa postului: - ambalarea coletelor - eliberarea documentelor de transport (AWB in platforma Fan Curier) - mentinerea la zi a stocului. Sanse reale de promovare, mediul de lucru prietenos, salariu atractiv. Va rugam trimiteti CV si 2-3 cuvinte care sa va descrie folosind formularul de mai jos.

Cerinte

- atentie si rabdare - minim liceu - limba engleza - elementar - cunostinte de baza in utilizarea calculatorului - atitudine proactiva - oaresce dexteritate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai